jm-interier.cz

Interiérový ateliér od návrhu po realizaci

Záclony, Garnýže, Závěsy

Vybíráme pro Vás od výrobců z Francie, Anglie, Itálie , Belgie, Německa a Rakouska ty nekvalitnější záclony a dekorační látky, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

Máme v nabídce širokou nabídku záclon a dekoračních látek. Od jednoduchých jednobarevných až po barevné moderní i klasické vzory. Většina záclon a dekoračních látek je prezentována v knihách kde je přehledně ukázána kombinace záclon , dekorační látky a potahové látky případně i tapety. Nechybí ani fotodokumentace interiérů pro představu klienta . Snažíme se přispůsobit výběr záclon a dekoračních látek Vašemu inteiéru. Důležité pro vzhled záclon a závěsů je správný výběr tvaru šití, vhodně zvolená řasící páska ,zdobení závěsu a vhodná garnýž nebo kolejnice na které záclona nebo závěs bude pověšen. S těmito detaily Vám poradí zkušená návrhářka Jana Mordová. Chceme aby byl klient spokojen nejen s výsledným vzhledem záclon a závěsů, ale i s jednoduchou manipulací při praní a čištění záclon a závěsů.

Záclony, dekorační látky na závěsy a potahové látky vč. koženek a kůže odebíráme od firem:
ELVO, CORDIMA, INTERIEUR, UNLAND, INDES, FR ONE, DEKOMA, ADWIN, TEXDECOR, CASADECO, CASAMANCE, DESIGNERS GUILD, PRESTIGIOUS TEXTILES, FINE, VOGHI…..

Garnýže , rolety,římské rolety a japonské stěny odebíráme od firem: MOTTURA, GIFER, PRAKTIC …

Také prodáváme přírodní záclony a závěsy od firem ALHAMBRA FABRIC, DESIGNS AND COLOROS (lněné záclony a závěsy) a DEKOMA.